KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14094218
nr 1409 4218
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Signerad, numrerad 92/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:12:11
1/8 17:31:16
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel